Mrkněte na e-knihy, které jsem napsal. Kupte si je za DOBROVOLNOU CENU

Nataša

Nataša (vydáno 2015 – e-kniha)

Autor: Matěj Novobilský
Rok vydání: 2016 – 2. Verze (1. verze v roce 2015)
Vydavatel: (Autor vydává vlastní cestou)
Počet stran: 185
Žánr: Próza pro dospělé
Dostupné formátyPDF, MOBI, EPUB (vydáno pouze jako elektronická kniha)

Chladná a temná noc. Od úst se kouří a konečky prstů rudnou následkem zimy. Na vlakovém nádraží v cizí zemi se potuluje spousta nepředvídatelných lidí. Mladá a krásná Nataša právě vykráčela z vlaku, který ji měl dopravit z Ukrajiny za studiem medicíny v Ostravě. Chvíle nepozornosti pramenící z vyčerpanosti po dlouhé cestě zaviní, že Nataša ztrácí zavazadlo, ve kterém má doklady i peníze. V okolí jen lidé, kteří o Natašin osud nejeví zájem. Z neznámého prostředí přichází člověk, který chce nádherně ženě pomoct. Ovšem není všechno zlato, co se třpytí… Je možnost volby, když vpadnete do pasti? Nebo je příliš pozdě na cestu zpět?

Kniha je dílem Matěje Novobilského, který se dlouhou dobu aktivně zajímá o život na Ukrajině, kde si i našel spoustu přátel. Autor se touto knihou snaží otevřít diskusi na téma zneužívání lidí bez sociálního zázemí, kteří se zneužití k prospěchu jiných přímo nabízejí. Podle Novobilského rozhodně není v pořádku, aby „oslabení“ jedinci sloužili s omezenými právy těm „druhým“. Část osobního honoráře věnuje spisovatel dvěma spolkům na ochranu zvířat, neboť se jedná o velkého podporovatele ochránců těch, kteří se jinak sami bránit nemohou.

Původní verze knihy vydána vydavatelstvím Mafra a.s. Novější verzi e-knihy s bonusovou kapitolou navíc si můžete stáhnout na těchto stránkách www.matson2.webnode.cz . Cena na stránkách není závazná. Vše mé je za dobrovolnou částku. 


Stáhnout e-knihu přes moje stránky

Stáhněte si, přečtěte a teprve potom se rozhodněte, jestli zaplatíte

Nebo


Nová obálka e-knihy - vylepšení musí jít vidět

Původní obálka e-knihy
Nezapomeňte ohodnotit